Kontakt z firmą Druk Tech



Jeśli chcecie Państwo kupić, wymienić czy naprawić swoją drukarkę zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Rzeszowie, Lublinie i Tarnowie. Znajdziecie nas Państwo także w Ostrowcu Świętokrzyskim i Bielsku Białej. Czekamy także na Państwa telefony i e-maile w sprawie serwisu oraz napraw drukarek. Z chęcią odpowiemy na Państwa Pytania dotyczących wszelkiego rodzaju spraw związanych z kupnem, wymianą czy utylizacją tonerów, atramentów i urządzeń drukujących. Zapraszamy!

Rzeszów - siedziba
ul. E.Orzeszkowej 13
35-006 Rzeszów
tel./fax 17 /85 25 101
tel. 17/ 85 01 175 do 178
biuro@druktech.pl

pn-pt 08:00 - 17:00
Oddział w Lublinie
ul. Fabryczna 15/7/7
20-301 Lublin
tel./fax 81 / 53 42 640
lublin@druktech.pl

pn-pt 08:00 - 17:00
Oddział w Tarnowie
ul. Garbarska 8
33-100 Tarnów
tel./fax 14 / 65 56 764
tel. 14 / 65 56 763
tarnow@druktech.pl
Oddział w Krakowie
tel./fax 17 /85 25 101
Oddział w Bielsku-Białej
ul. Gazownicza 1
(20m od Centrum handlowego SFERA)
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 / 811 04 21
tel. 33 / 816 24 00
bielsko-biala@druktech.pl

pn-pt 08:00 - 16:00
Oddział Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Słowackiego 33A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 41 334-26-68
ostrowiec@druktech.pl

pon-pt 8-16
sob 9-13
Wiesław Kawalec
Dyrektor
tel.: 510 079 790
email: wiesiek@druktech.pl
gg: 4740664
Rafał Górak
Sprzedaż hurtowa i korporacyjna
tel.: 512 155 370
email: rafal@druktech.pl
gg: 10881026
Katarzyna Łach
Sprzedaż końcowa
tel.: 514 122 764
email: katarzyna@druktech.pl
gg: 38876361
Karolina Falandysz
Sprzedaż końcowa
tel.: 500 259 939
email: karolina@druktech.pl
gg: 12385628
Monika Walkowicz
Kadry
tel.: 17 85 25 101
email: monika@druktech.pl
gg: 40200410
Tomasz Słowik
Serwis
tel.: 513 140 703
email:
gg:
Magdalena Rój
tel.: 515 177 070
email: magda@druktech.pl
gg:
Roman Czyżowski
tel.: 508 624 105
email: romek@druktech.pl
gg:
Damian Górak
Logistyka / Magazyn
tel.: 508 390 870
email:
gg:
Witold Kawalec
Reklamacje / Produkcja
tel.: 508 388 622
email:
gg:
Magdalena Stawarska
Koordynator oddziału
tel.: 510 200 639
email: lublin@druktech.pl
gg: 1691242
Renata Ryczek
Handlowiec
tel.: 506 605 801
email: renata@druktech.pl
Piotr Borzdyński
Serwis
tel.: 501 551 422
Joanna Rzepecka
Koordynator Oddziału
tel.: 503 149 688
email: asia@druktech.pl
Dagmara Marczyńska
Handlowiec
tel.: 515 177 069
gg: 46559304
email: dagmara@druktech.pl
Oskar Foryś
Handlowiec
tel.: 509 418 618
gg: 46582534
email: oskar@druktech.pl
Konrad Frączek
Koordynator oddziału
tel.: 797 124 705
email: konrad@druktech.pl
gg: 35733649
Szymon Przybyła
Handlowiec
tel.: 797 191 370
email: szymon@druktech.pl
gg: 2607495
Paweł Salamon
Handlowiec
tel.: 519 193 147
email: pawel.s@druktech.pl
Wojciech Sienniak
Handlowiec
tel.: 500 110 512
gg: 46207079
email: wojtek@druktech.pl
stat4u