Pracujemy dla najlepszych...
0 801 557 272
biuro@druktech.pl
Pomoc online

Kontakt z firmą Druk Tech

Oddziały: Bielsko-Biała | Lublin | Ostrowiec Świętokrzyski | Rzeszów | Tarnów
ul. Gazownicza 1 (20m od Centrum handlowego SFERA) 43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 / 811 04 21 | tel. 33 / 816 24 00 | e-mail: bielsko-biala@druktech.pl
Czynne: pn-pt 08:00 - 16:00
Konrad Frączek
Koordynator oddziału
tel.: 797 124 705
konrad@druktech.pl
gg: 35733649
Paweł Salamon
Handlowiec
tel.: 519 193 147
pawel.s@druktech.pl
Szymon Przybyła
Handlowiec
tel.: 797 191 370
szymon@druktech.pl
gg: 2607495
ul. Ceramiczna 1 15/7/7, 20-301 Lublin
tel./fax 81 / 53 42 640 | e-mail: lublin@druktech.pl
Czyne: pn-pt 08:00 - 17:00

Ze względu na poważną awarię telefonów stacjonarnych, prosimy o kontakt na telefony komórkowe pracowników.

Beata Szejgiec
handlowiec
beata.szejgiec@druktech.pl
tel.kom. 501 598 268
Magdalena Stawarska
Koordynator oddziału
tel.: 510 200 639
lublin@druktech.pl
gg: 1691242
Piotr Borzdyński
serwis
tel.kom 501 551 422
ul. Słowackiego 33A, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 41 334-26-68 | e-mail: ostrowiec@druktech.pl
Czynne: pon-pt 8:00-16:00, sob 9:00-13:00
Elżbieta Dusza
handlowiec
tel.kom  535 254 544
elzbieta.dusz@druktech.pl
Ernest Dureczek
serwis
tel.kom 506 742 617
Wojciech Sienniak
Handlowiec
tel.: 500 110 512
wojtek@druktech.pl
gg: 46207079
ul. E.Orzeszkowej 13, 35-006 Rzeszów 
tel./fax 17 /85 25 101 | tel. 17/ 85 01 175 do 178 | e-mail: biuro@druktech.pl
Czynne: pn-pt 08:00 - 17:00
Wiesław Kawalec
Dyrektor
tel. 510 079 790
wiesiek@druktech.pl
gg: 4740664
Rafał Górak
Sprzedaż hurtowa
i korporacyjna
tel. 512 155 370
rafal@druktech.pl
gg: 10881026
Karolina Falandysz
Sprzedaż końcowa
tel. 500 259 939
karolina@druktech.pl
gg: 12385628
Anna Pałka
Sprzedaż końcowa
tel.kom 739 612 887
ania@druktech.pl
Katarzyna Łach
Handlowiec
tel. 514 122 764
katarzyna@druktech.pl
gg: 38876361
Roman Czyżowski
Handlowiec
tel.: 508 624 105
romek@druktech.pl
Witold Kawalec
Reklamacje / Produkcja
tel.kom 508388622
produkcja@druktech.pl
Damian Górak
Logistyka / Magazyn
tel. 508 390 870
magazyn@druktech.pl

Monika Walkowicz
Kadry
tel. 17 85 25 101
monika@druktech.pl
gg: 40200410
Tomasz Słowik
Serwis
tel.: 513 140 703
ul. Garbarska 8, 33-100 Tarnów
tel./fax 14 / 65 56 764 | tel. 14 / 65 56 763 | e-mail: tarnow@druktech.pl
Joanna Rzepecka
Koordynator Oddziału
tel.: 503 149 688
asia@druktech.p
Oskar Foryś
Handlowiec 
tel.: 509 418 618
oskar@druktech.pl
gg: 46582534
Piotr Mucha
serwis
tel. kom. 510 057 727
Zadzwoń do nas: 0 801 557 272